Naturalne kosmetyki – postaw na Colostrum Bovinum!

Aby zachować młodość i urodę na długi czas, warto sięgnąć po naturalne kosmetyki. Stosowanie ich zdecydowanie przedłuża żywotność komórek. Widocznie poprawia to kondycję naszych włosów i paznokci. Poprawia również wygląd naszej cery. Nie od dziś wiadomo, że produkty powstające na bazie naturalnych substancji mają skuteczne działanie. Już nasze babcie często wykorzystywały okłady z ziół. Dziś chętnie sięgamy również po produkty pochodzenia zwierzęcego. Przykładem może być tutaj mleko klaczy i krów, które pozyskuje się w okresie, gdy karmią one swoje młode. Na tej bazie powstają produkty Colostrum – Colostrum Genactiv i Colostum Bovinum – naturalne suplementy diety i kosmetyki.

Działanie Colostrum jest wielokierunkowe, a skutki jego działania odczuwalne są zarówno w postaci lepszego samopoczucia, jak i sprawniejszego funkcjonowania wielu systemów ludzkiego organizmu. Poprawia się bowiem działanie pracy jelit i całego systemu trawiennego. Stosowanie naturalnych kosmetyków na bazie mleka klaczy w widoczny sposób poprawia również nasz wygląd i pozwala zachować młodość na dłużej. Jeśli masz problemy z kondycją Twoich włosów i paznokci, możesz bez obaw sięgnąć po produkty tej marki. Ich stosowanie szybko rozwiąże Twój problem.

Colostrum Genactiv i Colostrum Bovinum powstają z mleka zwierząt hodowanych w ekologicznych warunkach. Karmią się one zieloną trawą i naturalnymi paszami, przez co ich mleko zachowuje najlepsze właściwości, a stężenie dobroczynnych substancji jest największe.

 

Data publikacji Kategorie Poradnik