Małe łazienki z potencjałem- płytki włoskie Poznań

Jeśli musisz przeprojektować swoją łazienkę, to zadbaj o dekoracje. Szczególnie jeśli masz małą łazienkę. Wyglądają tak samo wspaniale jak pełne czteroczęściowe łazienki! Ponieważ przestrzeń jest raczej mała, wybór bardziej luksusowych materiałów jest bardziej przystępny. W pomieszczeniach proszkowych widzimy również tapety na ścianach akcentujących lub kafelki od podłogi do sufitu.

Zlewozmywaki są również dość unikalne z ciekawymi kształtami i wzorami w betonie lub marmurze. Aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń, zlewozmywaki można umieścić aż do sufitu. Jeśli rozmiar Twojej łazienki nie pozwala Ci w pełni wyrazić siebie, spraw, aby była to dobrze zorganizowana przestrzeń z osobistymi akcentami.

Płytki nie mają granic

Jeśli chodzi o płytki, wszystko zależy od detali. Ekstrawagancko wyglądające płytki są na zewnątrz. Nie szukamy bardziej pożądanego i trzeźwego stylu. Na pierwszy plan wysuwają się neutralne palety kolorów, zwykle w odcieniach szarości i matowej czerni. Aby uzyskać nieco bardziej dynamiczny wygląd, można zdecydować się na płytki teksturowane. Jeśli nie, dostępne są płytki z wyższej półki, które mają zarówno właściwości matowe, jak i błyszczące. Luksus jest subtelny!

Elegancja na wymiar

Płytka jest kupowana nie dlatego, że dana płytka jest droga, ale dlatego, że jest ładna. Projektanci bawią się nowymi stylami, ale zawsze najlepiej jest wybrać bardziej elegancki wygląd, który wytrzyma próbę czasu. Jeśli koniecznie chcesz wybrać kolorowe płytki, wybierz ciemne lub jasne odcienie, ale nie zbyt krzykliwe. Więcej płytek włoskich możesz znaleźć na stronie Paste Group

Data publikacji Kategorie Poradnik