Łóżeczko dla niemowlaka- najważniejszy mebel w pokoju

Jednym z największych i najważniejszych mebli w pokoju niemowlaka jest łóżeczko. Kupowanie tego mebla często jest loterią- w niektórych przypadkach okazuje się, że dziecko sypia z rodzicami, a nie samo, i przez kilka miesięcy nie jest ono wykorzystane. Jednak faktem niezaprzeczalnym jest, że łóżeczko dla niemowlaka jest meblem, który prędzej czy później znajdzie się w domu malucha.

Jak wybierać odpowiedni mebel?

Szukając odpowiedniego mebla do pokoju dziecięcego musimy rozważyć trzy aspekty: jego funkcjonalność, bezpieczeństwo da malucha oraz cenę. Okazuje się, że w przypadku łóżeczek Pinio wszystkie te aspekty mogą być z powodzeniem wykorzystane.

Funkcjonalność mebli przedstawia się w tym, że możliwe jest łączenie ich z innymi elementami, które razem tworzą całkiem nowe meble np. nakładki , dzięki którym powstaje łóżeczko dla niemowlęcia z przewijakiem. Materiały oraz design mebli zostały tak dobrane, by były one dla dziecka bezpieczne i zmniejszały ryzyko wystąpienia śmierci łóżeczkowej. I oczywiście, są w odpowiedniej cenie.

Kupuj łóżeczko w Pinio!

Wszystkie łóżeczka produkowane w Pinio są tworzone z myślą o maluchach. Dzięki temu są tak projektowane, żeby rodzicom było łatwo z nich korzystać, a maluszkom, żeby czerpały przyjemność z ich używania. Różne kształty, kolory, design- wszystko to dla dobra malucha. Pełna oferta łóżeczek dla malucha znajduje się w poniższym linku: https://www.pinio.com.pl/dla-niemowlaka/lozeczko-dla-niemowlaka/

Data publikacji Kategorie Poradnik