Tefra Poznań – palety na miarę potrzeb

Palety od wielu lat są uznawane za jeden z najważniejszych aspektów wielu gałęzi przemysłu i szeroko pojętej spedycji. Są one wykorzystywane na potęgę w przemyśle i transporcie, dzięki czemu można je spotkać w niemal każdym magazynie czy w sortowni firmy transportowej.

Dlaczego palety Poznań?

Każdy kto choć trochę interesuje się branżą transportową bądź pokrewną działalnością zapewne zdaje sobie sprawę, iż surowe drewniane palety nie wyglądają zbyt okazale i po jednorazowym bądź kilkukrotnym użyciu najczęściej są wrzucane lub palone w kotłach zimą. Jeśli nie masz pomysłu jak spożytkować palety, odwiedź skup palet Poznań, to najwygodniejszy sposób na pozbycie się zbędnego dla ciebie balastu, przez co oczyścisz swój ogród, a przy okazji zarobisz środki finansowe, które możesz w pełni kreatywnie wykorzystać, kupując coś dla domu czy ogrodu.

Drewniane palety są przy tym stosunkowo niedrogie, co skłania część osób do ich zakupu, by zbudować z nich naprawdę ciekawe konstrukcje. Do wykonania tego typu projektu wystarczą chęci i podstawowe narzędzia warsztatowe. Stworzone w ten sposób konstrukcje mogą mieć różne przeznaczenie tj. meble ogrodowe, kończąc na tych eksploatowanych w mieszkaniach. Najważniejsze jest to, aby zaopatrzyć się w palety dobrej jakości, w odpowiednim stanie technicznym, a to przy obecnym rozwarstwieniu rynku wtórnego, nie do końca jest zadaniem prostym, choć początkowo wydaje się inaczej. Dla osób, które nie lubią rozczarowań i źle wydanych pieniędzy TEFRA uruchomiła sprzedaż palet Poznań.

Od początku naszej działalności zwracamy dużą uwagę na indywidualne podejście do klienta, bardzo dobry stan techniczny palet, by zakupione w konkurencyjnej cenie, mogły być jeszcze powielekroć wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu spedycji tudzież użyte przez majsterkowiczów. Nasze podejście zostało nagrodzone przez stale rozszerzające się grono zadowolonych klientów, z satysfakcją nawiązujących z nami stałą współpracę w aspekcie skupu i sprzedaży palet.

Co wyróżnia skup palet Tefra Poznań?

Oprócz doświadczenia w handlu paletami na terenie Polski jak i Unii Europejskiej, posiadamy także najnowocześniejszy sprzęt, dzięki któremu możemy poddać każdą paletę efektywnemu recyklingowi. Przyjmujemy całe palety lub ich części. Osobom zainteresowanym oddaniem palet do skupu oferujemy własną usługę transportową do jednego z czterech punktów zlokalizowanych na terenie Poznania. Oferujemy także możliwość wystawienia tzw. karty przekazania odpadu, co pozwala nam także obracać produktami paletopodobnymi.

Chcesz kupić palety?

Nasza oferta obejmuje asortyment spersonalizowany do potrzeb każdego klienta – znajdziesz u nas palety euro (najpopularniejsze w spedycji), palety stricte dla zastosowań przemysłowych oraz jednorazowe. Dodatkowo oferujemy też nadstawki paletowe i palety ze stali, które zachowują najwyższą trwałość w trudnych warunkach eksploatacyjnych o każdej porze roku. Jeśli liczysz na dobrą współpracę Tefra palety Poznań czeka na ciebie.

Sprawdź na stronie www.tefra.com.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • Nowe samoloty po wyborach-debata RBN.

  W trakcie niedawnych obrad Rady Bezpieczeństwa Narodowego poruszano temat zakupu służbowych samolotów dla przedstawicieli naszego państwa. Ustalono, że przez najbliższe 2-3 lata państwo będzie wynajmować samoloty, ale należałoby już teraz zastanowić się nad zakupem własnych powietrznych środków transportu. Niezbędne jest poznanie stanowiska obecnych klubów parlamentarnych … »
 • Czy o wszystkim rozmawiać?

  Tematów do rozmów, każdy z nas może wymienić naprawdę bardzo dużo. Jednak, jedna debata będzie ciekawa, druga zaś znacznie mniej. Jednak będzie spokojna, inna zaś, niezmiernie nerwowa. Najgorzej będzie, gdy poruszymy temat wręcz wybuchowy, powodujący złość, nerwowość, doprowadzający do sprzeczek, kłótni. Rozmawiając o religii możemy … »
 • Kolorystyka płytek łazienkowych

  vPłytki łazienkowe mogą posiadać różną kolorystykę. Pozwala na to bardzo bogata oferta takich płytek, które doskonale sprawdzają się we wszystkich rodzajach łazienek. Wydaje się, że do małych i ciemniejszych łazienek najlepsze będą płytki ceramiczne poznań o jasnych kolorach. Mogą to być zarówno niewielkie, jak i … »
 • Sklep z płytkami

  Niezależnie od tego czy mieszkamy w domu jednorodzinnym czy niewielkim mieszkaniu, zależy nam aby jego wnętrze było nie tylko przytulne ale i praktyczne. Wszak każdy z nas lubi żyć wygodnie a nie dodawać sobie zbędnej pracy. Dlatego też do wykończenia wnętrza stosujemy najczęściej materiały, które … »
 • Tematy tabu.

  Niby w dzisiejszych czasach można rozmawiać o wszystkim. Czy tak jednak naprawdę jest? Oczywiście, żyjemy w wolnym kraju, w którym społeczeństwo może wyrażać swoje opinie otwarcie. Nie można temu na pewno zaprzeczyć. Jednak, jak to się mówi, czasem lepiej ugryźć się w język, zanim się … »