Łóżeczko dla niemowlaka- najważniejszy mebel w pokoju

Jednym z największych i najważniejszych mebli w pokoju niemowlaka jest łóżeczko. Kupowanie tego mebla często jest loterią- w niektórych przypadkach okazuje się, że dziecko sypia z rodzicami, a nie samo, i przez kilka miesięcy nie jest ono wykorzystane. Jednak faktem niezaprzeczalnym jest, że łóżeczko dla niemowlaka jest meblem, który prędzej czy później znajdzie się w domu malucha.

Jak wybierać odpowiedni mebel?

Szukając odpowiedniego mebla do pokoju dziecięcego musimy rozważyć trzy aspekty: jego funkcjonalność, bezpieczeństwo da malucha oraz cenę. Okazuje się, że w przypadku łóżeczek Pinio wszystkie te aspekty mogą być z powodzeniem wykorzystane.

Funkcjonalność mebli przedstawia się w tym, że możliwe jest łączenie ich z innymi elementami, które razem tworzą całkiem nowe meble np. nakładki , dzięki którym powstaje łóżeczko dla niemowlęcia z przewijakiem. Materiały oraz design mebli zostały tak dobrane, by były one dla dziecka bezpieczne i zmniejszały ryzyko wystąpienia śmierci łóżeczkowej. I oczywiście, są w odpowiedniej cenie.

Kupuj łóżeczko w Pinio!

Wszystkie łóżeczka produkowane w Pinio są tworzone z myślą o maluchach. Dzięki temu są tak projektowane, żeby rodzicom było łatwo z nich korzystać, a maluszkom, żeby czerpały przyjemność z ich używania. Różne kształty, kolory, design- wszystko to dla dobra malucha. Pełna oferta łóżeczek dla malucha znajduje się w poniższym linku: https://www.pinio.com.pl/dla-niemowlaka/lozeczko-dla-niemowlaka/

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • Oprogramowanie dla przychodni lekarskich – liczne udogodnienia

  Wbrew temu, co się wydaje, oprogramowanie dla przychodni lekarskich może być bardziej dopasowane do indywidualnych oczekiwań. To oznacza, że jedno oprogramowanie jest w stanie spełnić potrzeby kilku zupełnie różnych przychodni. Wobec tego bez względu na to, co to za przychodnia, warto, aby zaopatrzyła się w … »
 • Donald Tusk ujawnia prawdę o finansowaniu partii

  Premier Tusk ostatniej konferencji prasowej w sejmie zarzucił obecnym liderom partyjnym, ze część z nich otwarcie nie przyznaje się do faktu, iż chcieliby kontynuować finansowanie partii politycznych z budżetu państwa polskiego. Stwierdził także, że za każdym razem, gdy pojawia się propozycja zmiany przepisów tym kierunku … »
 • Debata publiczna

  Polityka od wielu lat jest nieodzownym elementem funkcjonowania systemu demokratycznego w każdym kraju. Podejmowanie decyzji wspólnie wymaga, bowiem wybrania odpowiednich przedstawicieli narodu, którzy będą odpowiedzialni za poszczególne decyzje. A do tego niezbędna jest właśnie polityka. Bo na jej podstawie jesteśmy w stanie dokonać w późniejszym … »
 • Co zaradzić na ból jelita grubego

  Wbrew pozorom ból jelit bywa bardzo dokuczliwy i męczący. Niektórzy wręcz nie mogą sobie z nim poradzić, mimo to starając się cokolwiek z tym zrobić. W pierwszej kolejności zastanawiają się, Skąd to w ogóle się wzięło. Rozglądają się za przyczyną. Niestety samodzielnie nie są w … »
 • Tematy tabu.

  Niby w dzisiejszych czasach można rozmawiać o wszystkim. Czy tak jednak naprawdę jest? Oczywiście, żyjemy w wolnym kraju, w którym społeczeństwo może wyrażać swoje opinie otwarcie. Nie można temu na pewno zaprzeczyć. Jednak, jak to się mówi, czasem lepiej ugryźć się w język, zanim się … »